Organizovaná scéna

.....ČLÁNKY.....

Rats Tour ve Veselí nad Moravou

    Chtěl bych Vás všechny srdečně pozvat na akci, která se bude konat 30.5.2008 ve Veselí nad Moravou. Tato akce se uskuteční v rámci českomoravského miniturné Rats Tour. Původně se akce měla konat v Hodoníně, ale nakonec se jednou ze zastávek Rats Tour stalo Veselí nad Moravou a místní Royal Club. Tímto koncertem zároveň začne moravská část tohoto turné. Ta česká je už za námi. Na této akci vystoupí čtyři kapely – Hrábě v Bábě, Zpožděnej Vlak, Diverzanti a Akce Praha. Trochu si tyto kapely představme...

Hrábě v Bábě

    Srabcore punková kapela Hrábě v Bábě ze Strašic (odtud jsou například i Sex Deviants) hraje od přelomu léta a podzimu 2005. Založili ji bratři Matěj a Ondřej Novákovi (baskytara a kytara) společně s Vítem Šilhánkem (zpěv a kytara) a Martinem Mintorou (bicí). V této sestavě kapela funguje dodnes. Na jejich koncertu se můžete těšit jak na songy jejich vlastní, tak na songy kapel jiných, přepracovaných však do své vlastní verze. Více se dozvíte na www.bandzone.cz/hrabevbabe nebo http://hrabevbabe.borec.cz/.

Zpožděnej Vlak

    Vocas punková kapela Zpožděnej Vlak z Brna existuje od začátku roku 2007. Za necelý rok a půl existence prošla kapela pár personálními změnami a jednou změnou co se týče postu – zpěvák Fana Pacas byl dříve bubeníkem této kapely. S těmito změnami taktéž přišla rázná změna stylu! Díky tomu se na jejich koncertu může těšit na velmi rychlou a zběsilou hudbu se stejně zběsilým projevem zpěváka Fany Pacase. Více se dozvíte na www.bandzone.cz/zpozdenejvlak nebo http://www.zpozdenejvlak.estranky.cz/.

Diverzanti

    Začátky hodonínsko-bažulské punkové kapely Diverzanti sahají do listopadu 2004, kdy se spolu scházejí bubeník Ivan Švec a kytarista Tomáš Belka, kterému dneska nikdo neřekne jinak než Belin.  Postupem času přes pár personálních změn se kapela v dubnu 2006 ustálí, a od té doby hraje v sestavě Benito (zpěv, kytara), Belin (kytara, zpěv), Ambík (baskytara) a Ivan (bicí). Na jejich koncertu se můžete těšit jak na písně rychlé, tak i písně trochu pomalejší s texty někdy veselými, někdy naštvanými a někdy depresivními. Taktéž se můžete těšit na to, jak basák nastoupí v relativně střízlivém stavu a dohraje ve stavu šrotovém.  Více se dozvíte na www.bandzone.cz/diverzanti.

Akce Praha

    O pražské punkové kapele Akce Praha se toho moc neví, protože kapela o sobě nepodává moc informací. Snad jen to, že ještě v roce 2005 se tato kapela jmenovala Rychle a Dobře a tak by se klidně mohla jmenovat i dodnes. Jejich hudba je opravdu rychlá a dobrá a jejich koncerty jsou přímo výborné. Na jejich koncertu je tedy určitě se na co těšit a krom rychlé a dobré hudby se můžete těšit na show v podání baskytaristy.  Více se dozvíte na www.bandzone.cz/akcepraha nebo http://kapela.ubal.to/index.html.Závěrem snad jen to, kde se nachází Royal Club. 

Hutník 1489
698 01 Veselí nad Moravou
Rock´n´roll s Vámi a přijďte v hojném počtu 30.5.2008 do Veselí nad Moravou do Royal Clubu.
                                                                                        IVAN
Žádné komentáře