Organizovaná scéna

Aktualitky

Letní festival Mighty Sounds už zvěřejňuje předběžný program na adrese: http://www.mightysounds.cz/?lang=cz&sekc=program
Rocková kapela na Všechny 4 je zaregistrovaná v soutěži o nejlepší amatérský videoklip. Všechny podrobné informace najdete na: NOKIA GARÁŽMISTR.

Pokud NV4 budete chtít rychleji najít, musíte do fulltextového vyhledávání napsat název skupiny a to takto: NA VSECHNY 4. Nominovat můžou jen registrovaní fanoušci.

Čerpáno z: bandzone.cz/navsechny4

Moravsko-slezský undergroundový revír dostal nový, přehlednější kabát s novými funkcemi pro žhavé písalky a čtenáře...
Moravská antifašistická streetpunk oi úderka LAST STRIKE, v jejíž sestavě najdeš lidi z Mass Genocide Process nebo Edelweiss Piraten, vydala své debutové album s názvem "Dělnický rock". Českou distribuci zajišťuje Alternative shop, slovenskou pak Červená-čierno distribúcia. CD budeš moci také sehnat na koncertě v Praze, kde Last Strike vystoupí příští sobotu po boku Non Servium a Angry Brigade. Kapela zároveň hledá druhého kytaristu, nejlépe ze zlínského kraje.
Více info na webu http://laststrike.ic.cz.
Čerpáno z: Kids and heroes
Punková kapela Averse (Hodonín) shání koncert, kde by si mohli zahrát a pobavit lidi. Takže pro případné organizátory nějaké akce či koncertu, ozvěte se jim na http://bandzone.cz/averse
Nyní můžete celé PromoCD této pražksé kapely stáhnout na jejich z brusu nových stránkách.
F.H.S. v Luhačovicích si zaloužila i pěkného reportu ze strany Dark Gamballe, kdo má zájem a nudí se, počtení je ZDE.
INSANIA z Brna je letos opět nominovaná na cenu hudebních kritiků Anděl.
Po pěti odehraných koncertech v Německu bubeník Paul náhle onemocněl zatím nespecifikovanou plicní infekcí. Koncert v Paříži byl zrušen a druhý den v Bordeaux kapela odehrála jen 15 minut, víc Paul nezvládl. Další koncerty ve Francii, Španělsku, Itálii, Švýcarsku, České republice, Rakousku a Německu byly po dlouhém rozhodování zrušeny. Kapela je nyní zpátky v Německu a Paul se léčí. Zvažovali jsme, že koncert na 007 nahradíme místními kapelami, ale nedostatek času nám neumožňuje najít adekvátní náhradu.
Loikaemie již přislíbila pokračování evropského turné během několika měsíců, zřejmě koncem září. Doufáme, ze do té doby se váš hudební vkus nezmění a Loikaemie v Praze dostane od fanoušků pořádnou lekci! Ještě jednou se všem omlouváme a těšíme se na viděnou 15. 3. na koncerte Non Servium.
161 Crew
Na oficiální stránkách M.C. (hard-rock Hodonín) můžet shlédnou jejich nový klip (živák) a také si ho stáhnout do PC.

1  
2  
3  
4  
5