Organizovaná scéna

Aktualitky

Punkrocková kapela Billy Talent (Kanada) vydala na přelomu listopadu a prosince nové album s názvem "666". Obsahuje všeho všudy 3 disky: 1 DVD - koncert / Brixton (UK); 1 DVD - koncert / Düsseldorf, CD - koncert / Düsseldorf. Snad budou nějaké songy v brzké době k poslechu na Myspace.com.
  Každopádně jednu řezavou ukázku z DVD jsem našla na You Trubce, takže kdyžtak kouknite na živák...
   4Q je jedna z nejlepších radio show o Punku, Ska a HC ve střední Evropě. V lednu roku 2007, byl tento pořad zrušen na stanici ČRo 4 - Radio Wave, ale 4Q teď můžeš znovu slyšet na Rock Jam Radiu!!
   Poslouchej 4Q každé PONDĚLÍ od 9 večer, a nebo v repríze v ÚTERÝ od 5 ráno na Rock Jam Radiu!!
   Poslouchej a podporuj tenhle pořad svojí muzikou! Ve 4Q můžeš slyšet Punk Rock, Ska a HC nejenom z celého světa, ale taky z České a Slovenské republiky! I tvoje muzika proto může hrát ve 4Q!
Skupina Skampararas bude vydávat nové album s názvem Street Ska. CD vyjde v polském vydavatelství Jimmy Jazz Records. Bude obsahovat 12 songů.
Pozor, už máme první zvěřejněné kapely co se týče MS festivalu, který se bude konat opět v Olší u Tábora 18.-20.7.08:
Voodoo Glow Skulls (USA), The Toasters (USA), Sonic Boom Six (UK), Born To Lose (USA), Yellow Umbrella (DE),  Fast Food Orchestra (CZ),  Love And a .45 (UK), Prague Ska Conspiracy (CZ), Mouthwash (UK), Real McKenzies (CAN)
Čerpáno z: web
Po dvou a půl letech odchází z dubňanské kapely Glejt basák Bim, který zároveň působí v brněnské kapele Operace Artaban. Na jeho místo ihned nastupuje hudební náhrada v podobě basáka z EMC - Jencka. Snad si tak kapela užije víc koncertů...
Křtít se bude 31.1. v Lucerně Music Bár za asistenece Feher Fekete Kerek a Discoballs. Čili mýdlo by mělo být solidní. CD se bude jmenovat Life On Ropes.
Celé CD včetně obalu bude zdarma ke stažení na oficiálních stránkách htttp://www.skaconspiracy.cz
 V žánru ska/reggae/world music jsou nominovány tyto skupiny: Acoustic, Impact, BAND Jiřího Kováře, Basta Fidel, Beata Bocek, blueStone, Cémuršámur, DiscoBalls, Doubravánek, Fadžitulikistulán, FEHER FEKETE KEREK, Final Vision, Hadry z tela, HAKKA MUGGIES, CHAOTIC, Mr.Cocoman & The Solid..., Sakumprásk, SkA'N'DaaL music..., SULTAN SOLIMAN, Tshikuna, velvet®evolution.

Hlasujte pro svou oblíbenou kapelu zde.


DOMÁCÍ GRAMODESKA 2007 aneb anketa o nejlepší domácí gramodesku roku 2007.
Anketu pro svůj hlas najdete ZDE.
Od března punkrocková kapela Aqva Silentia (Frýdek-Místek) opět vystupuje. Jejich slova: "TAK JE TO TADY!!!! V BŘEZNU VYJÍŽDÍME NA KONCERTY!!!!!"
Plánované koncerty kapely: Zde
Zdar všichni, hledáme nového bubeníka, tak jestli o někom víte, tak ať se ozve. Jedná se o kapelu Nenatřeny plot / Ratíškovice.
E-mail:  martinsupalek@seznam.cz
1  
2  
3  
4  
5