Organizovaná scéna

Aktualitky

Na myspace profilu ANTI-FLAG si můžete poslechnout skladbu "The Bright Lights of America" z chystaného stejnojmenného alba, které vyjde 1.dubna 2008.
Čerpáno z: KidsAndHeroes
Kapela Sad Harmony z Velké nad Veličkou shání basáka a zpěváka. Ozvěte se na tel. 732444241.
Jan Kučera - Další oběť neonacistů - čtěte zde.
Punk-rocková kapela Brajgl vydala nové CD pod názvem Až dosloužím..., která je k dostání na jejich webu, také na Distropank nebo na Papagájovi za 100kaček.

Na profilu Bandzone si také můžete zkouknout jejich čerstvý videoklip Na Královce
Tato punk-gothic kapelka, kterou si můžeme pamatovat z BrněnceFestu, má z brusu nový videoklip s názvem Míň než vůbec nic - videoklip.
První oficiální videoklip od Streetlight Manifesto (United States) se jmenuje We Will Fall Together a naleznete ho na YouTube a také na oficiálním webu kapely.
Rocková kapela Na Všechny 4 z Vacenovic postoupila do finále soutěže HYBAJ NA PLAC. Finále se odehraje v KD v Bechyni 9.2.2008, tak kdo má tuto kapelku rád, jeďtě podpořit...
Flaming Cocks (2003-2008), končí? To snad nééé...!
   Minulý týden  F.C. oznámili, že v únoru od nich odchází kontrabasák Matěj a že si tedy kapela dá na nějakou dobu pauzu. Včera však Flaming Cocks sdělili, že končí úplně. Jejich poslední koncert se bude konat 2. února v Rock Café v Praze, kde po jejich boku vystoupí spřízněné kapely Phantoms On Fire a Bad Tones.
Čerpáno z: Kids and Heroeswebu F.C.
6.01.08 se P.O.F. /punk-rock'n'roll z Prahy/ ocitli ve studiu na Svárově, kde nahráli první regulérní album. Součástí nahrávek byly některé starší songy z dema "Stay Away From Us...", také ze splitu s Flaming Cocks, ale i úplně čerstvoučké songy, které nebyly k slechu ani na koncíkách.

Myslím, že fanoušci se mají na co těšit... ;o)
V prosinci (v USA 4. prosince) vyjde druhý singl k aktuálnímu albu Foo Fighters "Echoes, Silence, Patience & Grace". Video k skladbě "Long Road To Ruin" ale pustil Dave Grohl s kapelou do světa už teď. A že je na co se dívat!      

Foo Fighters (MySpace.com), jejichž videa jsou většinou velmi originální (připomeňme třeba reklamu na Footos "Big Me" nebo drama odehrávající se na palubě letadla "Learn To Fly"), se tentokrát rozhodli zpracovat romantický příběh z lékařského prostředí, v němž Dave Grohl jako Dr. Hansom Davidoff řeší své milostné problémy. Video k "Long Road To Ruin" najdete zde, nebo můžete využít přímého linku z YouTube.com.
Čerpáno z: web
1  
2  
3  
4  
5