Organizovaná scéna

KONCERTY

Všichni se kolem páté scházíme na zkušebně. Náš kamarád Levák vzal dodávku(6 míst), takže jsme si mohli vzít s sebou komplet aparát. Bohužel, jak už to u nás chodí(a věřím, že je to tak s většinou kapel), v 17:00 jsme nevyjeli. Johnny jel ještě do Hluku ke kamošovi pro alkohol tester, za což jsme byli rádi(hlavně řidiči).

Hodonín - Beseda

      Tenhle den byl velkým obnovením punkového života v Hodoníně. Pokud dobře pamatuju,tak je to skoro přesně 3 roky, co na Besedě byla poslední akce. A byli to Visací Zámci. Tentokrát sa vsadilo na tvrdší kalibr – RozpoR, Ilegality doplněné o Diverzanty a Havárii.
Posledni komentare
09.02.2008 15:05:37: oil: Ty jsi odkud? smiley${1}
09.02.2008 10:54:22: paradní akce az na blbé skiny...ale kapely moooc dobréééé...[16
07.02.2008 11:40:13: Pěkne si to napsal se vším všudy... smiley${1}
V pátek večer se domlouváme na koncert do Brna, kde vystoupí kapely …..  Klimax a PNS. Seťa navrhuje, že by to odřídil, ale nemá auto, které by tam dojelo. Po antifestu zažilo svoje. V tom sem neviděl žádný problém. Jamixe asi rozhovor unavil, tak si zatím dal šlofíka na stole.  Na druhý den sháníme lidi. Jsem domluvený se Seťou a Chluďů. Rage by jel taky, ale nakonec je společensky unaven a zůstává doma. Jede náš vyspaný Jamaj.
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - MÍR

   Když jsem četl příspěvek od Henxa o jeho vídeňském výletu, vzpomněl jsem si na svůj menší do Hradiště. Nenajít klub ve velkoměstě- dobře, ale přijet na akci…nebudu předbíhat.:-)

SKALICA - ORLOVŇA
       Ve skalické Orlovni bývaly skvělé akce jednou za čas, teď nám však přiravila hned druhou v rozmezí dvou měsíců. A že si pořadatelé vybrali solidní lákadlo; vždyť do záhoráckého města přijeli samotní Plexis!

12. 01. 2008 - Koncert Březolupy

Čest! Když jsem se dozvěděl o temtok bigbitku, bylo víc než jasné, že se stanu jeho účastníkem, už jenom z důvodu kombinace těchto dvou kapel, které by dal dohromady asi málo kdo. Obě bandičky mají navíc moje sympatie.

23.4.2007 Tiger Army, Deadline (Wien - Arena)

Tohle píšu jen tak pro zasmátí, jaký sem vůl. V domnění, že to budu stíhat jdu v pondělí do práce a do Vídně vyrážím v 17:00 když začátek akce je v 19:30. Než se vůbec dostanu do Vídně koncert už začíná, ale říkám si je to v poho mám popis cesty od Kubina, na mapě nevypadá nic snazšího než to najít a po projetí pravděpodobné odbočky se už cítím za vodou, protože stačí se jen vrátit a odbočit...
Blacklisted, Shipwreck, Soul Control (Praha, Klub 007)

Na "sedmičku" se vydávám po Levákově avízu ve čtvrtek po práci a snad po třech letech co jsem tu už nebyl. Po příjezdu do Prahy mířím hned na Strahovský kopeček a po cestě potkávám Leváka, který zrovna taky dojel, autem. Jelikož na podiu v "sedmičce" ještě nikdo není tak jdeme na pivo na "desítku" (já abstinent samozřejmě na kofolu a klobásek:)

22.12.07- Ostrava/Tančírna

 
     Po hnusném školním týdnu plném zkoušek a spěchu musel už přijít nějaký zlom. Punkové Vánoce v Ostravě byly přesně to, co jsme potřebovali..

Posledni komentare
06.02.2008 15:44:31: MOOOC PEKNA RECENZIA! Díky moc, že ste dorazili aspoň vy, a že sa Vám tak páčilo. Za celú kapelu Teb...

16.12.2007 - Praha

       Mad sin,The Creepshow a Heartbreak engines 16.12.2007 v pražském Futuru…..jak sem zahlídla tenhle nadpis tak šli stranou Perkele i Unseen a bylo jasný o co napíšu Ježíškovi

1  
2  
3