Organizovaná scéna

KONCERTY

Tak  nám zaslal Henksu nějaké to počteníčko - recenze na starší koncíky v roce 07:

16.1.2007 Mad Pigs, Demarche, Casualties (Praha, Futurum)
15.2.2007 – Deadline (Randall club, Blava)

   

  Je škoda to sem nedát, aspoň si připomeneme co se za uplynulý rok přihodilo...
  Pěkné čtení přeji...
  Posledni komentare
  16.02.2008 11:57:42: 4henxu:pravý, pravý, ty jsi dokonalý!!! šel jsem na rypák jak žuroň po 2 litrech zelené...
  06.02.2008 15:50:23: Henxu: No musim rict ze sem se dlouho tak nepobavil jako v tvych recenzi! "v 89. na vaclavaku" nebo ...
  Jaj, největší koncert v mém životě mám za sebou a už se můžu pomalu chystat na další pecky v podání lidí z Rebellion, zejména na tu ve Vídni. Ale pěkně od začátku.
   
   Vyrážíme Já, Pepe, Durman, Lenice a Kristína v 19 hod od Medvídků s koupenýma lístkama z předprodeje. Před Rock café postávala dlouhá fronta skinheads s pár punkáčema čekající na koncert . Řada se moc nepohybovala, tak jsme odešli ještě na jedničku. Když jsme se vrátili, tak řada byla stále stejná. U vstupu zjišťujem že ochranka probírá lidi. Sakra už z dálky na nás volají že s tím rybízovým džusem neprojdem.
  23.11.07 - Brno/Favál

  Na Skampararas sem se těšila od té doby, co sem zjistila, že tam budů hrát. Peněz sice nebylo nazbyt, ale řekla sem si, že za Skampararas to stojí. Je to jedna z mojich nejoblíbenějších polských kapel, tak sem si to nechtěla nechat ujít. A hlavně loni na Míru předvedli super šou, tak sem se těšila eště víc.
  Posledni komentare
  01.02.2008 17:48:25: smiley${1} To by mě taky dožralo...
  18.11.2007 - Praha/Futuru

         V úterý večer sedím u Pc a poslouchám české radio www.radioakropolis.cz , které jsem našel na skanečkovích stránkách (http://skanec.er.cz/). Zrovna probíhá nějaký rozhor a tam se dozvídám že v něděli se koná koncert ve Futuru a vystoupí kapely Unseen a Rejected youth.

  16.11.2007 - Skalica

       Na tenhle víkend bylo na programu hned několik akcí a před námi stálo rozhodnutí, kterou vybrat. Hned na začátku to vyhrála Skalica, přestože byla pro  nás jako ne(auto)mobilní lidi nejmíň dostupná- slovenské známé už jsem dlouho neviděl a na Orlovni to bylo vždycky parádní..Visací zámek, Konflikti, Slobodka a Extip,..


  1  
  2  
  3