Organizovaná scéna

....ROZHOVORY....

Tak a máme tu rozhovor s touto Brněnskou organizací, která si říká Friday Night Kids a pořádá jako jedna z mála Hardcore-punkové koncerty.

Na otázky mi odpovídal zakladatel této org. Martin, čímž mu za to děkuji...

Tak konečně tu máme nový "e-mailový" rozhovor s Bačkůrkama z mechu,
kapela sice až z Luhačovicka, ale také kapela, která hrává na mnoha koncertech v okolí a je i iniciátorkou koncertů konaných se v našem kraji.

A máme tu další rozhovor s "rockovou" kapelou z Vacenovic.
   Tak a máme tu po delší odmlce menší rozhovor se členem rock hardcorové kapely Mary Cocaine a to Skuťou.
  Tuto kapelku můžeme docela často slýchávat v našem okolí, takže pro jejich fanoušky i zvědavce -> jen si počtěte...

Zdravím chlapci, na začátek sa nám představte../co hrajete,členové../

Stenli: Nazdar! Sme mladá skupina zažrancov do muziky štýlovo sa pohybujúca medzi starým dobrým punkom a rock´n´rollom, ale aj s vlivmi napr. SKA. Spieva Cicko, ja hrám na gitaru, Maco basuje a Miloš nám drží rytmus bubnami.
Posledni komentare
16.02.2008 13:07:47: AAANO,DAJ SI.!.Steve,ako vidim stale Ta to bavi...Ty jediny si spravil zo seba chuja...tak je mi lut...
15.02.2008 10:20:53: no čo,zk-zlodeji a klamári.Pekne ste sa vychválili.Maco-používaš názov kapely,ktorý vám nepatrí.Sten...

Před nějakou dobou jsem se rozhodl udělat s klukama rozhovor, jsem teď ale nějakou dobu mimo Hodonín, tak jsme se nakonec domluvili na elektronické podobě. Jak to dopadlo sa podívejte sami..:-)
Čau bando, povězte mi na začátek něco o sobě, historie kapely, něco o členech, kdo na co hraje, však to znáte...
   Takze kapela vznikla zhruba kolem roku 2000 na popud kytaristy Tomase Neubauera, baskytaristy Tomase Kligla a bubenika Petra Hrabovskeho. Kytaristy pojila fascinace a laska k tvrde hudbe zatimco bubenik byl vsestrane hudebne nadany spise v oblasti klasicke hudby a vnesl tak do zcinajici kapely nemaly prvek originality. Toto nesourode trio zacalo nekompromisne tvorit ve sklepe kyjovskeho gymnasia a po nedlouhe dobe se ke kapele pridali zpevaci Martin Koutny a Filip Filipek. Kratce na to se do kapely pridal mlady a nadejny kytarista Lukas Prochazka a hudebni produkce hardcoroveho sextetu se zacala naplno rozjizdet.

Mohli by jste přestavit kapelu a sebe?


ŽUROŇ: Čau říkáme si GLEJT a jsme smečka z Dubňan, hrajem klasický street. Já břéskám!
PATA: Zdar já su Pata a brnkám na šest drátů.
ZDENY: Zdravim! Já též!
STRÝC: Čest! Já drdlu na basu…
BEKY: Zdarec já mám v kompetenci kýble!